Вiдгуки про нас

Тут ви можете залишити відгук про роботу дитсадка, його персонал, виховання діток. Висловіть свою подяку, зауваження, побажання…

Залишити відгук!

Заповніть обов'язкові поля
* Поля обов'язкові для заповнення

Прекрасний садочок!!!

Jul 12, 2018 by Валентина

Чудовий садочок! В групах санаторного типу двічі на рік проводяться оздоровчі процедури. Дітки мають можливість відвідувати басейн, гуртки читання, англійської мови, малювання, хореографії. Дуже хороше різноманітне 4-ох разове харчування. Двоє моїх діток відвідували ТРЕТЮ групу. В цьому році випускався менший синок. Вихователі просто СУПЕР!!! Світлана Дмитрівна, Людмила Остапівна, нянічка Надія Арсентівна -- це люди, які не випадково у своїй професії. Це дійсно Вихователі з великої літери!!! Завжди привітні, добрі, чуйні, стримані,терплячі. А головне , які люблять дітей і знаходять підхід до кожної дитини. Велике ДЯКУЮ і НИЗЬКИЙ Вам УКЛІН за Вашу нелегку працю !!!

Подяка вихователям.

Jul 12, 2018 by Катерина Група 3

Шановні Людмила Остапівна, Світлана Дмитрівна та Надія Арсентівна!!!!!!!!!!!!!

У цю урочисту хвилину, я, в особі всіх батьків, хочу висловити подяку вихователям нашої групи за їх сумлінну працю по вихованню нового покоління. Ваша робота, точніше ваша праця, викликає захват і захоплення. Багато говорять, що робота вихователем в дитячому саду – це каторга, але ви, саме ви, наші дорогі вихователі, довели зворотнє, і показуєте свій стійкий характер і, в той же час, доброту. Не багато змогли б так. І ми всі захоплюємося вашим терпінням тому, що наші дітки бувають не дуже то й слухняні. Коли наші діти приходили в садок, вони не знали, як висловити свою радість, тому іноді і бешкетували. Але дуже важливим було те, що ми, батьки, повністю довіряли вам і не хвилювалися, залишаючи наших дітей під ваше тепле крильце. Не можна не згадати ваше чуйне ставлення до своїх вихованців, а також високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління. Всі ви є прикладом для наслідування будь-якій мамі. Ви підходили до вирішення свого безпосереднього завдання з творчим натхненням, фантазією, і навіть іноді з легким азартом. Ви через себе відчули кожен успіх і невдачі наших дітей, за що ми, батьки, і говоримо вам величезне спасибі! Спасибі Вам величезне за ті зусилля, сили і любов, що ви віддали нашим діткам! Нехай у вашому житті ще часто звучать ось такі слова подяки і нехай, дітей, випущених Вами у світ, буде більше. Тому що, ми впевнені, що вони стануть прекрасними, чесними, добрими людьми, які будуть робити світ кращим. Тому що ви виховали їх. Спасибі вам.

Jun 08, 2018 by Дмитро

Дякую вихователям 5 групи за виховання сина. Арсен з радiстю ходить у садочок i завжди позетивно вiдгукується про вас ,керiвника з англ. мови та басейн. Шкода що басейн працює тільки в отоплювальний період а не цілий рік.

Група 5

Nov 02, 2017 by Леся

Дуже класний садочок. На відміну від двох попередніх наших садочків, у ДНЗ 39 дитина ходить із задоволенням. Дякую вихователям групи №5 Аллі Антонівні, Ірині Святославівні та Ірині Володимирівні!
Це все завдяки Вам!!!

Чудовий садочок

Sep 27, 2017 by Олеся

Садочок "Казка" для нас уже третій садочок, який ми відвідуємо. Дитина у захваті, із задоволенням кожного дня йде до садочку, в чому велика заслуга вихователів групи №5 "Читайлики" Алли Антонівни, Ірини Святославівни та Ірини Володимирівни! Чудові вихователі, прості, приємні, культурні, гарні педагоги. Дуже дякуємо їм за виховання донечки!!!

Jun 07, 2017 by іванна

Гарний садочок.Чудово підібраний персонал.Особлива подяка правцівникам 1 та 10 групи, а також: психологу, працівникам басейну та кухні .

Dec 17, 2016 by люда

класний садок!!!!!!!!!!!

Mar 12, 2016 by мама

дякуэмо за роботу дуже кваліфікованому інструктору з фізичної культури. Олена Василівна ви МОЛОДЕЦЬ!!!1

Jan 31, 2016 by мама

Найщіріші слова подяки колективу Вашого закладу,а особливо працівникам ясельної групи №4 - це висококласні професіонали , яким сміливо можна довіряти свою малечу.

Про садок

Dec 26, 2015 by Леся

Моя дитина теж ходить у цей садок у гр.2, але із задоволенням іде коли немає няні.

9.11.2015

Nov 09, 2015 by мама

Моя дитина уже 3 рік ходить на 2гр. Усе дуже подобається,вихователі-від Бога.Дитина на відмінно підготовлена до школи.Один мінус-няня.

Подяка вихователю

May 20, 2015 by Світлана

Подяка вихователям групи #7.Ви дуже хороші вихователі,особлива подяка Приступі Ірині Петрівні за прекрасний настрій та зачіски у дітей

Apr 28, 2015 by Віка

Сьогодні в нашій групі "Зірочки" свято - свято весни та тепла!!!! Дуже дякуємо вихователям, а зокрема Олені Анатолівні за гарний настрій, позитивні емоції та чудову організацію!!!!

Слова Подяки та Шани

Apr 28, 2015 by Олена Володимирівна

Ось і закінчується навчальний рік у 2015 році, хтось з діток залишиться в садочку, а хтось уже піде до школи.
З великою вдячністю та повагою хочеться вкарбувати відгуки про вихователів: Польову Лілію Сергіївну, Приступу Ірину Петрівну та музичного керівника- Кушнірук Вікторію Юріївну.
Саме Польова Лілія Сергіївна - це той Вихователь, Вчитель, Друг та Порадник кожній дитині. Пригадую моменти, коли ми вперше переступили поріг групи №7. Було не просто моїй доньці Трохимчук Софійці, яка не як інші діти (плакали, хникали), а категорично протестувала щодо її перебування там. Але чуйна, добра, лагідна, Лілія Сергіївна як могла так і намагалася перебороти цей протест, і Лілія Сергіївна, беручи Софійку на руки, відривала її від мене, пригортаючи її до себе, ніжно зігріваючи любов’ю, теплом, яке йшло від неї (а воно було подібне моєму-материнському теплу).А я під дверима, спостерігаючи за цим, здригалося серце, тоді ж зрозуміла, що Вона-це Друга мама! І так тривало більше місяця. Скільки ж терпіння потрібно мати!!!!!
З якими іскорками радості в очах вона повідомляла про перші прописи, про перше прочитане слово. Хотілося б щоб керівник ДНЗ №39 Кушнір Любов Григорівна відзначила такого працівника на гідному рівні. Діти відчувають цю любов, а діток не підманеш. Хай її життєва дорога буде встелена пелюстками троянд, терпіння, наснаги від роботи, здоров’я їй та її родині.
Слова Подяки та Шани заслуговує Вихователь Приступа Ірина Петрівна. Привітно зустріне з посмішкою, ніжним поглядом проведе кожну дитинку. З ніжним хвилюванням пригадую моменти мого дитинства, коли Ірина Петрівна показує діткам діафільми нашого дитинства, а вони як пташенята з відкритими ротиками дивляться , а забираючи додому, вони відтягують час, щоб ще додивитися. І щойно стане на поріг моя дитина Софійка Трохимчук, виглядаючи, я вже знаю, що сьогодні з ними Ірина Петрівна. За якою ознакою? За зачісками на голівках діток. Вона і теж мама, і кваліфікований перукар в садочку, яка не ліниться, і кожну дитинку з гарно викладеними пасмами на голівоньці відпускає додому. Не кожні Вихователі в садочках так вкладують душу та серце у виховання діток, порівнюючи з розповідями знайомих. Хотілося б щоб керівник ДНЗ №39 Кушнір Любов Григорівна відзначила такого працівника на гідному рівні.
Не можна обминути словами подяки і музичного керівника Кушнірук Вікторію Юріївну, яка на перших початках виявила хореографічні задатки моєї доньки Софійки. Це висококласний професіонал!!! І як гарно було підібрані номери, коли вона танцювала східні танці, а я будучи там, уявляла, що ми перенеслися на Схід! А як підібрано був танець Снігуроньки! І тепер Софійка бере участь у клубі спортивно-бального танцю «Linia», займаючи перші місця. Хотілося б щоб керівник ДНЗ №39 Кушнір Любов Григорівна відзначила такого працівника на гідному рівні.
Для керівника ДНЗ №39-такі Вихователі- Г О Р Д І С Т Ь, і гарно підібраний висококваліфікований колектив. Щира вдячність та повага зазначеним Вихователям. Здоров’я Вам УСІМ, терпіння, життєвої наснаги!
Ще хочу подякувати керівнику ДНЗ №39 Кушнір Любов Григорівні: за належні умови перебування наших діток в садочку, за позитивну ауру, яка пронизує стіни садочка. Низький Вам уклін!!! Велике людське С П А С И Б І !!!!!!

Mar 24, 2015 by Тетяна

Дуже чудовий садочок, дитина ходить із задоволенням, причому хоче йти, навіть коли хвора) Особлива подяка вихователям першої групи Аллі Антонівні, Оксані Василівні та їхнім помічникам) Терпіння та наснаги Вам у Вашій справі!

заняття

Mar 18, 2015 by мама

А мому синочку дуже подобаються заняття з англійської мови, ходить із великим задоволенням! Вчитель - Педагог з великої букви, дає хороші знання, вміє знайти підхід до діток і зацікавити!!!!!!

Mar 17, 2015 by Ірина

Дякуємо за чудовий сайт і заможливість бачити чим і як займаються наші діти в садочку!
Група №8 Олена Анатолівна, Любов Степанівна та Людмила Володимирівна ви НАЙКРАЩІ!!

Mar 02, 2015 by Альона

Дякую нашим чуйним і добрим вихователям групи №8 Олені Анатолівні, Любов Степанівні і помічнику вихователя Людмилі Володимирівні. Ви найкращі педагогі. Дай вам Бог здоров"я.

Feb 11, 2015 by Невідома

Дякую,цьому садочку.Ви найкращі,особлива подяка вихователям \"Грайликів\" - Інні Михайлівні та Оксані Юріївні, вихователі від Бога. Низький вам уклін.

Feb 11, 2015 by Віктор

Щиро дякуемо за виховання майбутнього покоління адміністраціі садочка, А особливо завідуючій д/с та вихователям групи 6

Jan 31, 2015 by Наталя

Дуже різноманітне меню, смачна їжа. Дитина гарно поправляеться. Дякую.

заняття

Jan 30, 2015 by Ольга

Дуже сподобалось відкрите заняття в молодшій групі з читання, вихователь просто молодець, дітки задоволені

ольга

Jan 24, 2015 by ОЛЬГА

Найкращі побажання такому чудовому садку А ЗОКРЕМА ГРУП1 -11

дитячий садок

Jan 24, 2015 by Анна

дякую добрим і чуйним вихователям групи №6 а особливо нашій улюбленій Ларисі Аркадіївні за її любов до наших діток!Побільше б таких було педагогів!!!!!!!!

Dec 10, 2014 by катерина

Дякуємо за цікаву інформацію! Будемо слідкувати і чекати новинок!!!

Сайт ДНЗ №39 33024, м.Рівне, вул.Макарова 40а Rivne , 33024 UA 4.8 5.0 27 27 Чудовий садочок! В групах санаторного типу двічі на рік проводяться оздоровчі процедури. Дітки ма
Page:
12