Батькам

До уваги батьків!

Дітям, які не відвідували заклад дошкільної освіти 7 і більше календарних днів (ст.15 ЗУ “Про захист населення від інфекційних хвороб”) необхідно приносити довідку про те, що дитина не була в контакті з інфекційно-хворими дітьми, а не довідку про стан здоров’я дитини.

До уваги батьків!

27.02.2019 року о 17.00 год. в приміщенні КНП “ЦПМСД “Центральний” РМР (м. Рівне, вул. Драгоманова, 7, ІІ-й поверх, конференц-зал) відбудеться семінар-зустріч з батьками дітей на тему: “Вакцинація. Спростування міфів про вакцинацію. Запобігти захворюванню на кір шляхом вакцинації”.

Піл час семінару батьки дітей матимуть змогу отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання щодо необхідності вакцинації , що таке календар щеплень та як бути якщо пропустили щеплення, які вакцини закуповує держава та від яких хвороб захищають щеплення, стан захворюваності жителів міста на інфекційні хвороби в тому числі кір, чи є необхідні вакцини в місті Рівному та що необхідно для того аби провести щеплення.

Зустріч з батьками проведуть: управління охорони здоров’я м.Рівного, ГО “Батьки за вакцинацію”, міський педіатр Рівного, лікарі-інфекціоністи. На зустріч запрошено заступника міського голови Г.Кульчинську.

Картинки по запросу вакцинація

До уваги батьків!

23 січня 2019 року з 9.00 год.

в ЗДО №39 буде проводитись огляд лікарями-спеціалістами дітей старших груп (6-7 р.ж.),

які йдуть в школу та дітей, які стоять на диспансерному обліку.

Прохання до батьків, щоб в цей день всі діти були в садочку.

Картинки по запросу огляд лікаря