Методична сторiнка

План роботи закладу на листопад 2018р.

Картинки по запросу план роботи днз

І. Стан фізкультурно-оздоровчої роботи в групах № 4, 9, 10 – 12.11. – 16.11.18р.:

тематична форма контролю до педагогічної ради (директор ЗДО Кушнір Л.Г.; вихователь-методист Ковальчук Г.М.)

ІІ. З метою закріплення знань про правила протипожежної безпеки провести з дітьми передшкільних груп тематичні заняття (вихователі – Приступа І.П., Гур’янова І.А., Сурков Л.С.)
ІІІ. Колективний перегляд занять та режимних моментів (до педради) – 27.11.18р.

Освітня лінія «Особистість дитини»:

Фізкультурне заняття-гра “Зайченята роблять вправи для здоров’я та забави в групі раннього віку №4 – (вихователь Мельничук І.М.)
Заняття для дітей старшого дошкільного віку “Мандруємо Україною” за методикою М.Єфименко в старшій групі №8 – (інструктор з фізкультури Кляпчук О.В.)

ІV. Педагогічна рада №2 – 27.11.18р.

Забезпечення системного підходу до охорони життя і зміцнення здоров’я (вихователь-методист Ковальчук Г.М.)
Інноваційні підходи до фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми старшого дошкільного віку (Інструктор з фізкультури Кляпчук О.В.)
Особливості проведення фізкультурних занять з дітьми раннього віку (вихователь Недошитко О.Ю.)
Змістовне наповнення та організація рухливих ігор на прогулянці (вихователь Лісовська Л.О.)

Плавання в басейні та його лікувальний вплив на корекцію постави та плоскостопості (інструктор з фізкультури Шевчук І.М.)

Інформація про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в гркпах №4, 9, 10 (вихователь-методист Ковальчук Г.М.)

Педагогічна рада: ” Сенсорно-пізнавальний розвиток”

1. “Реалізація завдань сенсорно-пізнавального розвитку шляхом використання логіко-математичних ігор, логічних вправ та розвивальних завдань” – настановча доповідь вихователя-методиста Ковальчук Г.М.
  2. “Дієвість системи розвивального навчання Д.Б.Ельконіна, В.В.Давидова у формуванні пошуково-дослідницьких умінь, елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку” – співдоповідь вихователя старшої групи Лісовської Л.О.
  3. “Розвиток інтелектуальних здібностей в процесі формування елементарних математичних уявлень через використання прийомів моделювання” (з досвіду роботи) – виступ вихователя середньої групи Корзун А.А.
  4. Перегляд мультимедіо.
  5. Інформація про стан логіко-математичного розвитку в групах №8, 3, 6 (довідка за результатами тематичної перевірки) – виступ вихователя-методиста Ковальчук Г.М.