Педагогічна рада №3 – Освітня лінія “Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі”

1. Формування логіко-математичного мислення шляхом використання інноваційних технологій у роботі з дошкільниками – доповідь вихователя-методиста Ковальчук Г.М.
  2. Сучасний підхід до формування логіко-математичних понять шляхом використання прийомів моделювання – співдоповідь вихователя Поплавської Л.А.
  3. Використання досвіду В.Сухомлинського у процесі ознайомлення з часовими поняттями – з досвіду роботи вихователя Сімак Т.М.
  4. Інформація про стан логіко-математичної компетентності дошкільників в групах № 3, 9, 11 – інформація вихователя-методиста Ковальчук Г.М.

Колективний перегляд занять та режимних моментів (до педради)

1. Комбіноване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку з використанням блоків Дьєнеша “Хатка для зайчика” в середній групі №3- вихователь Загородня С.Д.

2. Інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку та використанням розвиваючих ігор Воскобовича “На гостину до Геоконта” в середній групі №6 – вихователь Поплавська Л.А.

Виставка бізібордів та логіко-математичних дидактичних посібників з інноваційної технології моделювання”

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Картинки по запросу "заходи до міжнародного дня рідної мови в днз"

В закладі дошкільної освіти пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови.

Рідна мова – це та, яку ми чуємо, якою володіємо з дитинства, мова тихих матусиних колискових і захопливих бабусиних розповідей, цікавих дитячих ігор. Це та мова, якою ми вимовляємо перші, найголовніші в житті слова. Для кожної людини на планеті її рідна мова – єдина і неповторна. Тож спонукаємо дітей не лише вивчати українську мову, а й спілкуватися нею!

Вихователі ознайомлюють дошкільників з українським фольклором, віршами Г.Бойка, М.Підгірянки, Т.Шевченка, Л.Українки, М. Познанської, Н.Забіли, О.Олеся, П.Тичини, О. Пчілки, В. Сосюри, із старшими дошкільниками організовують літературні вікторини, аби перевірити, як добре діти знають українські казки, прислів’я, приказки. Утім відкривають дітям скарбницю рідної мови не лише цього святкового дня, а повсякчас аби на території України не лише в селах, а й у містах, особливо з дитячих уст, лунала українська мова; щоб кожна дитина любила її, шанувала, пишалася нею, розуміла рідне слово, відчувала його і вміло ним користувалася.

Мова — це історія народу, його світогляд.
В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження “Про відзначення Міжнародного дня рідної мови”. Відтоді це свято стало ще одним днем пошанування рідної мови в кожному освітньому закладі, у бібліотеках, культурних центрах, просвітницьких організаціях України.