День фізичної культури і спорту у ЗДО

«Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила»

Під таким девізом пройшов День фізкультури та спорту в нашому закладі. До святкування долучилися всі групи. В рамках проведення святкування педагоги поповнили скарбничку знань дітей про різноманітні види спорту, відомих спортсменів України, а також про значення фізкультури і спорту для зміцнення здоров’я українців. Протягом дня вихованці з великим захопленням грали у цікаві рухливі ігри, ігри-естафети, проводилися веселі спортивні змагання.

Цікавими були розваги «Ми веселі малюки, з спортом дружимо залюбки», які провели вихователі середньої та старшої груп.

День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі заходи мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

День фізичної культури і спорту - 17 Вересня 2019 - Сайт Великокринківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

Як здолати пожежу за допомогою вогнегасника

Місячник з протипожежної безпеки - ДНЗ №46

З допомогою вогнегасника можна дуже швидко загасити джерело вогню, крім того, є спеціальні вогнегасники для боротьби з горінням не тільки твердих предметів і речовин, а навіть електроприладів, рідин і газів.

Як правильно користуватися вогнегасником дізналися працівники та діти закладу на практичному занятті, проведеному працівниками пожежної служби.

Спочатку учасники заняття почули теоретичну частину, де коротко розповіли про основні вимоги і правила пожежної безпеки.

Присутнім нагадали послідовність дій, які мають виконуватися у разі виникнення пожежі. Також було продемонстровано, яким чином має виконуватися послідовність дій тими, хто здійснює пожежогасіння.

Учасники заняття більше дізналися про будову вогнегасників і принцип дії.

Заключним етапом стало практичне заняття з користування вогнегасниками на території закладу. При цьому працівники змогли власноруч спробувати скористатися вогнегасником.

День Знань. Веселощі з Клоуном.

Листівки - привітання "З початком навчального року в дитячому садочку!"

Ось і літо промайнуло, в дитсадочок вже пора.
І до школи ось сьогодні йде весела дітвора
Всі ви добре відпочили, фруктів досхочу поїли.
Плавали, купались, добре всі награлись.

Листівки - привітання "З початком навчального року в дитячому садочку!"