День прапора України

23 серпня Україна відзначає День державного прапора. Синьо-жовтий прапор для українців – це символ свободи і боротьби за незалежність.

Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день з 01.09.2019 року

На основі розпорядження Рівненського міського голови № 623-р від 20.06.2019р.,
НАКАЗУЮ:
1. Встановити з 01 вересня 2019 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину:
– для дітей раннього віку (від 1 до 3 років) – 28.00 грн.;
– для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) – 34.00 грн.
2. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладі дошкільної освіти у розмірі 50% від вартості харчування одного дня на 1 дитину:
– для дітей раннього віку (від 1 до 3 років) — 14.00 грн.;
– для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) — 17.00 грн.
3. Встановити режим харчування:
– чотириразове харчування у групах компенсуючого типу (санаторних).
4. Забезпечити безкоштовне харчування у закладі дошкільної освіти:
– дітям-сиротам;
– дітям, позбавленим батьківського піклування;
– дітям-інвалідам;
– дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які навчаються у комунальних дошкільних навчальних закладах;
– дітям, батьки яких є учасниками АТО.
5. Звільнити батьків, або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей:
– у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.
6. Встановити пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків:
– у сім’ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.
7. Вважати розпорядження міського голови від 22.12.2017 № 1178-р „Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти” таким, що втратило чинність.