Міжнародний день рідної мови в садочку

УКРАЇНСЬКА МОВА – ОДНЕ З НАЙЦІННІШИХ НАДБАНЬ, ЯКЕ СТВОРИЛИ Й ЗАЛИШИЛИ НАМ НАШІ ПРАДІДИ. ТОЖ НЕХАЙ МАТЕРИНСЬКЕ УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО БУДЕ ДЛЯ ВСІХ НАС ОБЕРЕГОМ ТА СИМВОЛОМ ЄДНАННЯ ВЕЛИКОГО НАРОДУ! З МЕТОЮ ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ В НАШОМУ ЗАКЛАДІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ШАНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, А САМЕ: РОЗВАГА ДЛЯ ДІТЕЙ ВСІХ ВІКОВИХ ГРУП «МОВА РІДНА, СЛОВО РІДНЕ». ПРОВЕЛИ ЇЇ ВИХОВАНЦІ СТАРШИХ ГРУП, ПІД ЧАС ЯКОЇ ДЕКЛАМУВАЛИ ВІРШІ РІДНОЮ МОВОЮ, ВИКОНАЛИ ГІМН УКРАЇНИ, ЗНАЙОМИЛИ З ТВОРЧІСТЮ УКРАЇНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ, ОБЕРЕГАМИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ВИКОНАЛИ НАЦІОНАЛЬНІ ТАНОЧКИ.

Картинки по запросу "заходи до міжнародного дня рідної мови в днз"

Розвага для дошкільнят “Стрітення”

Мета розваги: закріпити уявлення про традиції українського народу. Відроджувати календарно-обрядові звичаї на­шого народу. Розширювати світогляд дітей. Вчити дошкільників слухати та співати українські народні пісні, веснянки. Формувати навички виразного читання віршів, основи акторської майстерності. Створювати гарний веселий настрій. Розвивати фантазію та уяву, музично-ритмічний слух, творчі здібності через засоби хореографії та музики. Виховувати любов до народних звичаїв, почуття гордості за свій рід, за свою націю, любов до прекрасного: поезії, музики, пластики, природи.

22 січня Україна відзначає День соборності

День Соборності України 2021 - найкращі поздоровлення зі святом | РБК- Україна

С Днем Соборности Украины 2021: поздравления в картинках и открытках — УНИАН

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

В закладі дошкільної освіти №39 також відзначали День Соборності України. З метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів з дітьми була проведені бесіда на тему: «Україна – єдина країна», що мала на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.

Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, читали вірші, складали пазли.   Не забули нагадати про державне свято і батькам вихованців, для яких вихователь в груповому куточку організувала виставку матеріалів пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України.

Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!