Педагогічна рада №4 на тему: “Підготовка дітей до школи”

1. Основні вимоги для забезпечення наступності між ЗДО та школою в світлі основних вимог нової програми розвитку дітей старшого дошкільного віку “Я у світі” та нової програми першого класу – виступ вихователя-методиста Ковальчук Г.М.
  2. Соціально-психологічна та емоційно-вольова готовність старших дошкільників до навчання в школі, виявлення недоліків та рекомендації щодо їх усунення – інформація та методичні рекомендації практичного психолога Зацяпи О.А.
  3. Результати моніторингу сформованості основних рухів у дітей – інформація інструктора з фізкультури Кляпчук О.В.
  4. Стан підготовки дітей до школи в старших групах  №2, 5, 8 (результати моніторингу) – вихователь-методист Ковальчук Г.М.
  5. Конкурс на кращий посібник-лепбук “Знайомство з школою”.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом навчання грамоти “В гостях у букви Л.л” на старшій групі №2 – вихователь Хмель О.М.

Випускне свято “Прощавай, садок дитячий” в старшій групі №5

Країна дитинства – садочок рідненький,
Тут мешкають діти – розумні, гарненькі.
Та швидко летять, наче птахи, роки,
І наші малята – вже випускники.
На наших очах підросли і змужніли,

До перших досягнень зробили ви крок,
І радість в душі, бо разом засвітили
Таких неповторних малих зірочок!