Презентація про наш садочок…

 Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого

типу (санаторний) № 39 “Казка” (для дiтей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання)

Заклад дошкільної освіти № 39 – комунальний заклад освіти для дітей раннього та передшкільного віку; є юридичною особою та правонаступником дошкільного навчального закладу (ясел-садка) компенсуючого типу (санаторний) №39.

ФУНКЦІОНУЄ: з 17 грудня 1976 року.

ЗАСНОВНИКОМ ЗДО є територіальна громада міста Рівне в особі Рівненської міської ради.

УПОВНОВАЖЕНИМ органом засновника з питань освіти є управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.

ГОЛОВНОЮ МЕТОЮ закладу освіти є: забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти та її цілісного розвитку; максимальна реалізація творчих здібностей та потенційних можливостей дошкільників; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом поєднання оптимальної системи медичних засобів, педагогічного впливу, соціально-педагогічної реабілітації, психокорекції; формування валеологічного світогляду, мотивації здорового способу життя.

В 2023 – 2024 навчальному році:

списковий склад: 255 дітей

кількість груп: 11, а саме:

–      9 груп для дітей передшкільного віку (санаторні групи), 4-7-го р.ж.;

–      2 групи для дітей раннього віку (санаторні групи), 2-3-го р.ж.;

НАПОВНЮВАНІСТЬ ГРУП:

групи раннього віку – 20 дітей;

групи передшкільного віку – 24-29 дітей.

ГРАФІК РОБОТИ ЗАКЛАДУ:
працює за п’ятиденним робочим тижнем: з 7.30 до 18.00 год.; чергова група з 7.00 до 19.00 год.

Зарахування й вiдрахування з дитсадка

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ В ЗДО:

– медичну довідку про стан здоров’я та епідеміологічне оточення;

– копію свідоцтва про народження дитини;

– заяву від батьків, або осіб, які їх замінюють;

– копія довідки про щеплення;

– копії документів про надання пільг (при наявності);

– довідка ЛКК для зарахування дітей в санаторні групи.

За дитиною зберігається місце в ЗДО:

у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із ЗДО здійснюється:

– за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;

– на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі дошкільної освіти цього типу;

– у разі несплати без поважних причин батьками за утримання дитини протягом одного місяця;

– у разі невідвідування ЗДО без поважних причин більше місяця.

Освiтнiй процес та оздоровчий напрямок розвитку дiтей

Спрямування освітнього процесу:

реалізація завдань Базового компоненту дошкільної освіти, Базової програми розвитку дитини дошкільного віку “Я у світі”, використання авторських програм та методик, інноваційних та проектних технологій:

* технологія “психолого-педагогічного проектування” Т.Піроженко

* досвід роботи Л.Шульги “Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях зображувальної діяльності”

* авторська програма М.Єфименко “Театр фізичного виховання та оздоровлення”

* елементи педагогіки ТРВЗ Г.Альтшуллера

* елементи розвивального навчання Д.Ельконіна, В.Давидова

* методика Н.Гавриш з художньо-мовленнєвого розвитку

* використання універсального дидактичного матеріалу паличок Х.К’юізенера, блоки Дьєнеша

* методика навчання математики за методикою М.Зайцева

* програма, методичні рекомендації з англійської мови Т.М.Шкваріної, І.А.Кулікової.

ПРОБЛЕМНI ТЕМИ ЗАКЛАДУ:

* Формування інтелектуальних здібностей дошкільників через використання сучасних інноваційних технологій.

* Зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’язбережувальних технологій.

ГУРТКОВА РОБОТА:

іноземна мова (англійська мова) – викладач: Солярська Ірина Валентинівна – освіта вища педагогічна;

навчання читанню за методикою М.Зайцева – викладачі: Загородня Світлана Дмитрівна, Лісовська Людмила Остапівна;

образотворча діяльність (старші групи) – викладач: Кушнір Любов Григорівна – освіта вища дошкільна.

ГУРТКОВА РОБОТА з додаткових освітніх платних послуг:

• іноземна мова (англійська мова) – викладач: Українець Вікторія Сергіївна – освіта вища педагогічна;
  • навчання читанню за методикою М.Зайцева – викладач: Ковальчук Галина Михайлівна – освіта вища дошкільна;
  • хореографія – викладач: Франчук Андрій Русланович освіта вища, викладач хореографічних дисциплін.

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 39 “КАЗКА” оздоровчого напрямку.

Впроваджуються здоров’язбережувальні і здоров’яформувальні технології:

* авторська програма Л.В.Калуської “Бережи здоров’я змалку”;

* досвід роботи Л.А.Блудової “Як виховати дитину здоровою”.

В закладі функціонує лікувально-оздоровчий центр, в якому проводяться:

* лікувальні та профілактичні фізіотерапевтичні процедури – інгаляції з ротоканом, евкаліптом; УФО носоглотки; тубус-кварц; солюкс; електрофорез;

* комплекси масажу, самомасажу, точкового масажу;

* лікувальна фізкультура (профілактика плоскостопості, сколіозу);

* дихальна гімнастика.

В ЗДО ПРАЦЮЄ БАСЕЙН, в якому безкоштовно займаються усі діти передшкільного віку.

Кадровий склад ЗДО №39

У ЗДО працює 68 працівників. З них:

педагогів – 29: 22 – вихователі, 3 – музичні керівники, 1 – практичний психолог, 2 – інструктори з фізичної культури, 1 – вихователь-методист.

медичного персоналу – 4: 1 – сестра медична старша, 2 – сестри медичні  лікувально-оздоровчого центру, 1 – сестра медична басейну.

Склад педагогів за освітою:

з вищою освітою – 82%; середньою спеціальною – 13%.

За результатами атестації:

звання “вихователь-методист” – 5; “спеціаліст вищої категорії” – 12;” спеціаліст першої категорії” – 4; “спеціаліст другої категорії” – 2; “спеціаліст” – 4.

 Переглянути розгорнуту інформацію