План роботи закладу на листопад 2018р.

Картинки по запросу план роботи днз

І. Стан фізкультурно-оздоровчої роботи в групах № 4, 9, 10 – 12.11. – 16.11.18р.:

тематична форма контролю до педагогічної ради (директор ЗДО Кушнір Л.Г.; вихователь-методист Ковальчук Г.М.)

ІІ. З метою закріплення знань про правила протипожежної безпеки провести з дітьми передшкільних груп тематичні заняття (вихователі – Приступа І.П., Гур’янова І.А., Сурков Л.С.)
ІІІ. Колективний перегляд занять та режимних моментів (до педради) – 27.11.18р.

Освітня лінія «Особистість дитини»:

Фізкультурне заняття-гра “Зайченята роблять вправи для здоров’я та забави в групі раннього віку №4 – (вихователь Мельничук І.М.)
Заняття для дітей старшого дошкільного віку “Мандруємо Україною” за методикою М.Єфименко в старшій групі №8 – (інструктор з фізкультури Кляпчук О.В.)

ІV. Педагогічна рада №2 – 27.11.18р.

Забезпечення системного підходу до охорони життя і зміцнення здоров’я (вихователь-методист Ковальчук Г.М.)
Інноваційні підходи до фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми старшого дошкільного віку (Інструктор з фізкультури Кляпчук О.В.)
Особливості проведення фізкультурних занять з дітьми раннього віку (вихователь Недошитко О.Ю.)
Змістовне наповнення та організація рухливих ігор на прогулянці (вихователь Лісовська Л.О.)

Плавання в басейні та його лікувальний вплив на корекцію постави та плоскостопості (інструктор з фізкультури Шевчук І.М.)

Інформація про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в гркпах №4, 9, 10 (вихователь-методист Ковальчук Г.М.)