Святкова розвага, присвячена Дню захисту дітей – “Веселковий світ дитинства”

1 червня 2021 року в ЗДО №39 відбулась святкова розвага, присвячена Міжнародному дню захисту дітей –
 «Веселковий світ дитинства».
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Вітаємо всіх дітей нашого закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.