Семінар-практикум для вихователів “Формування основ здоров’язбережувального способу життя у дітей”

Мета: підвищення теоретичного та практичного рівня знань вихователів з формування компетентності у дітей дошкільного віку.

Завдання: активізація творчої діяльності педагогів в пошуках методів та прийомів впровадження здоров’язбережувальних технологій для формування основ здорового способу життя.

Заняття ІІ:

теоретична частина

1. Соціальний вплив на дошкільника – відповідальна Ковальчук Г.М.
  2. Навчання дитини емоційно-ціннісного ставлення до себе – відповідальна вихователь Руденко Л.М.
  3. Становлення образу себе в соціальному досвіді дитини – відповідальна Годебська В.В.

практична частина

1. Інтегроване заняття з пріоритетом ознайомлення з соціумом “Родинна квітка” для дітей молодшої групи №8 – вихователь Крива О.А.
  1. Інтегроване заняття з пріоритетом соціуму “Як поводитися при зустрічі з чужими людьми” для дітей старшої групи №10 – вихователь Кіріша С.М.