Консультації для батьків

Як здійснюється наступність з фізичного виховання в дитячому садку і сім’ї.

Дуже часто родинне виховання й виховання у дошкільних закладах існують як дві окремі ланки: вдома інколи дитина дістає одні настанови, зразки поведінки, у дитячому садку – інші. Батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими. Однак не всі розуміють і знають, як це зробити. Переконані, що тільки єдність вимог здорового способу життя в родині і в дитячому садку сприятиме формуванню у дитини свідомого ставлення до свого здоров’я.

Валеологічний порадник для батьків:

1. Будьте добрим і гарним прикладом для своїх дітей у ставленні до свого здоров’я.
  2. Ведіть здоровий спосіб життя.
  3. Займайтеся фізичною культурою, виконуйте вранці гімнастику.
  4. Загартовуйтеся разом із дитиною.
  5. Більше бувайте на свіжому повітрі.
  6. Не паліть і не розпивайте спиртні напої у присутності дітей. Пам’ятайте: «Вони повторюють ваші дії в дитячому садку».
  7. Дотримуйтеся режиму харчування. Зумійте переконати сина чи доньку споживати всі страви, навіть ті, які вони не люблять, але які є для них необхідними й корисними.
  8. Дотримуйтеся завжди правил гігієни і привчайте до цього дитину.
  9. Наповніть свою душу і серце любов’ю до всіх і до всього. Передайте це дітям. Більше усміхайтеся. Це запорука здорової сім’ї, особистого здоров’я вашого і ваших дітей.