Т.Г.Шевченко – великий Кобзар України!

Мета: Ознайомити дітей із життям і творчістю видатного українського поета Т.Г.Шевченка. Викликати у дітей бажання слухати поетичні твори та співати пісні на вірші Т.Г.Шевченка. Виховувати почуття поваги до українського народу, до його мови.

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Кожного року навесні, у березні вся Україна відзначає день народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні і ми в нашому дитячому садочку святкуємо його день народження. Ми почитаємо вірші Тараса Шевченка, поспіваємо його пісні, поговоримо про його життя.

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови 2024 - знайти листівки та картинки-привітання  зі святом - Lifestyle 24

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови і щиро бажаємо всім серцем і душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку.

Стрітення Господнє зустрічаємо , Весну-красну закликаємо!

Привітання зі Стрітенням Господнім, 2 лютого 2024 - 153 привітань

Нехай ваша віра буде міцна, а дух сильний!  Нехай із Вашого життя назавжди підуть холоди, зникнуть злість і нерозуміння, нехай у серці розквітне весна і прожене смуток. Бажаємо, щоб Ваше життя було щасливим і радісним.