Шашковий турнір між дітьми закладу

Шашковий турнір між дітьми закладу

Серед інтелектуальних ігор – шашкам належить одне з провідних місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості. Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шашки часто обирають як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини. Прагнучи виховати інтелектуально розвинену особистість, педагоги дошкілля навчають малюків грати у шашки, влаштовують турніри з цього виду спорту, визначають переможців, заохочують до кращих результатів.
Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про гру в шашки, сприяти розвитку навичок гри, розвивати логічне мислення, ініціативу, самоконтроль, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.
Змагання проходили в декілька етапів. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії, діти довго міркували над кожним ходом. Спостерігали за ходом гри члени журі, які й визначили найкращих шашкістів серед дошкільників закладу. Турнір пройшов в радісній атмосфері і закінчився урочистим нагородженням переможців турніру. Всі учасники отримали почесні грамоти та призи.

Велика дорога розпочинається з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі гравці завтра стануть чемпіонами країни та гідними захисниками Батьківщини!