Педагогічна рада №2. Освітня лінія “Особистість дитини”.

Педагогічна рада №2. Освітня лінія “Особистість дитини”.

Тема: “Удосконалення системи фізкультурно-оздоровчої роботи відповідно до індивідуальних особливостей дітей у всіх вікових групах”

Форма проведення – Круглий стіл

  1. Реалізація фізкультурно-оздоровчої роботи відповідно до вікових та індивідуальних особливостей у всіх вікових групах – доповідач вихователь-методист Ковальчук Г.М.
  2. Аналіз результативності профілактики захворювань і дотримання санітарно-гігієнічного режиму в групах – доповідач сестра медична старша Тимощук Н.Ф.
  3. Ефективність рухових здібностей і фізичних якостей під час фітбол та степгімнастики – доповідач фізінструктор Кляпчук О.В.
  4. Використання гімнастики пробудження та загартування, як чинників оздоровлення – доповідач вихователь Сурков Л.С.
  5. Пластичний етюд і його місце у фізкультурному занятті, дозвіллі та руховому режимі дня – доповідач музичний керівник Іщенко Н.О.
  6. Відеоперегляд різних видів фітнесхвилинок з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку – музичний керівник Іщенко Н.О.
  7. Інформація про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в групах №1, 10, 11 – доповідач вихователь-методист Ковальчук Г.М.

Перегляд занять до педагогічної ради №2:

1. “З колобком в мандрівку вирушають дітки” – заняття в групі раннього віку №4 – вихователь Мельничук І.М.

2. ВТГ “Мандруємо Україною”, СМГ “Над Україною лелека пролітав”, ОРТ “Повне коло” – заняття з фізкультури в старшій групі №6 – інструктор з фізкультури Кляпчук О.В.

3. Заняття з лікувальної фізкультура з дітьми середньої групі №8 – сестра медична Нікітюк А.П.