Вiдгуки про нас

Тут ви можете залишити відгук про роботу дитсадка, його персонал, виховання діток. Висловіть свою подяку, зауваження, побажання…

Submit your review
Submit

Cancel

Create your own review

Сайт ДНЗ №39
Average rating:
 54 reviews
 by Валентина
Прекрасний садочок!!!

Чудовий садочок! В групах санаторного типу двічі на рік проводяться оздоровчі процедури. Дітки мають можливість відвідувати басейн, гуртки читання, англійської мови, малювання, хореографії. Дуже хороше різноманітне 4-ох разове харчування. Двоє моїх діток відвідували ТРЕТЮ групу. В цьому році випускався менший синок. Вихователі просто СУПЕР!!! Світлана Дмитрівна, Людмила Остапівна, нянічка Надія Арсентівна -- це люди, які не випадково у своїй професії. Це дійсно Вихователі з великої літери!!! Завжди привітні, добрі, чуйні, стримані,терплячі. А головне , які люблять дітей і знаходять підхід до кожної дитини. Велике ДЯКУЮ і НИЗЬКИЙ Вам УКЛІН за Вашу нелегку працю !!!

by Валентина
Прекрасний садочок!!!

by Катерина Група 3
Подяка вихователям.

Шановні Людмила Остапівна, Світлана Дмитрівна та Надія Арсентівна!!!!!!!!!!!!!

У цю урочисту хвилину, я, в особі всіх батьків, хочу висловити подяку вихователям нашої групи за їх сумлінну працю по вихованню нового покоління. Ваша робота, точніше ваша праця, викликає захват і захоплення. Багато говорять, що робота вихователем в дитячому саду – це каторга, але ви, саме ви, наші дорогі вихователі, довели зворотнє, і показуєте свій стійкий характер і, в той же час, доброту. Не багато змогли б так. І ми всі захоплюємося вашим терпінням тому, що наші дітки бувають не дуже то й слухняні. Коли наші діти приходили в садок, вони не знали, як висловити свою радість, тому іноді і бешкетували. Але дуже важливим було те, що ми, батьки, повністю довіряли вам і не хвилювалися, залишаючи наших дітей під ваше тепле крильце. Не можна не згадати ваше чуйне ставлення до своїх вихованців, а також високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління. Всі ви є прикладом для наслідування будь-якій мамі. Ви підходили до вирішення свого безпосереднього завдання з творчим натхненням, фантазією, і навіть іноді з легким азартом. Ви через себе відчули кожен успіх і невдачі наших дітей, за що ми, батьки, і говоримо вам величезне спасибі! Спасибі Вам величезне за ті зусилля, сили і любов, що ви віддали нашим діткам! Нехай у вашому житті ще часто звучать ось такі слова подяки і нехай, дітей, випущених Вами у світ, буде більше. Тому що, ми впевнені, що вони стануть прекрасними, чесними, добрими людьми, які будуть робити світ кращим. Тому що ви виховали їх. Спасибі вам.

by Катерина Група 3
Подяка вихователям.

Шановні Людмила Остапівна, Світлана Дмитрівна та Надія Арсентівна!!!!!!!!!!!!!

by Дмитро

Дякую вихователям 5 групи за виховання сина. Арсен з радiстю ходить у садочок i завжди позетивно вiдгукується про вас ,керiвника з англ. мови та басейн. Шкода що басейн працює тільки в отоплювальний період а не цілий рік.

by Дмитро

Група 5

Дуже класний садочок. На відміну від двох попередніх наших садочків, у ДНЗ 39 дитина ходить із задоволенням. Дякую вихователям групи №5 Аллі Антонівні, Ірині Святославівні та Ірині Володимирівні!

Це все завдяки Вам!!!

Група 5

Це все завдяки Вам!!!

by Олеся
Чудовий садочок

Садочок "Казка" для нас уже третій садочок, який ми відвідуємо. Дитина у захваті, із задоволенням кожного дня йде до садочку, в чому велика заслуга вихователів групи №5 "Читайлики" Алли Антонівни, Ірини Святославівни та Ірини Володимирівни! Чудові вихователі, прості, приємні, культурні, гарні педагоги. Дуже дякуємо їм за виховання донечки!!!

by Олеся
Чудовий садочок

by іванна

Гарний садочок.Чудово підібраний персонал.Особлива подяка правцівникам 1 та 10 групи, а також: психологу, працівникам басейну та кухні .

by іванна

by люда

класний садок!!!!!!!!!!!

by люда

класний садок!!!!!!!!!!!

by мама

дякуэмо за роботу дуже кваліфікованому інструктору з фізичної культури. Олена Василівна ви МОЛОДЕЦЬ!!!1

by мама

Найщіріші слова подяки колективу Вашого закладу,а особливо працівникам ясельної групи №4 - це висококласні професіонали , яким сміливо можна довіряти свою малечу.

Про садок

Моя дитина теж ходить у цей садок у гр.2, але із задоволенням іде коли немає няні.

Про садок

9.11.2015

Моя дитина уже 3 рік ходить на 2гр. Усе дуже подобається,вихователі-від Бога.Дитина на відмінно підготовлена до школи.Один мінус-няня.

9.11.2015

by Світлана
Подяка вихователю

Подяка вихователям групи #7.Ви дуже хороші вихователі,особлива подяка Приступі Ірині Петрівні за прекрасний настрій та зачіски у дітей

by Світлана
Подяка вихователю

by Віка

Сьогодні в нашій групі "Зірочки" свято - свято весни та тепла!!!! Дуже дякуємо вихователям, а зокрема Олені Анатолівні за гарний настрій, позитивні емоції та чудову організацію!!!!

Page 1 of 3:

»