Blog

Методичний калейдоскоп

17.03.2015р.

Заняття з мовленнєвого спілкування на тему: розповідь за картиною “Весна в лісі” –в молодшій групі №10

Мета заняття: продовжувати вчити дітей відповідати на запитання за змістом картини; вчити вживати іменники в однині і множині, утворювати пестливі слова від прикметників, правильно вживати прийменники – за, перед, під, на.Вправляти дітей у чіткій та правильній вимові звука “Щ”, вчити виділяти перший звук в словах, які починаються на голосний звук.Розвивати пам’ять, мову.Виховувати інтерес до природи.

 Читати повну версію