Семінар-практикум: “Формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку”

Мета семінару: підвищення теоретичного та практичного рівня знань вихователів щодо формування у дітей дошкільного віку компетентності щодо збереження та зміцнення здоров’я, набуття практичних навичок догляду за своїм тілом, виховання потреби у здоровому способі життя та ставлення до власного здоров’я, як особистісної.

Практична частина семінару:

1. Фізкультурне заняття “Гайда до Сонечка” з дітьми раннього віку групи №1 – вихователь Годебська В.В.

2. Заняття – гра з валеології “Рости здоровою, дитино” в середній групі №5 – вихователь Корзун А.А.

3. Свято в басейні з використанням аквааеробіки “Пригоди в морському царстві” в старшій групі №7 (співпраця вихователя та інструктора з фізичної культури) – інструктор з плавання Шевчук І.М.; вихователь Борейчук К.І.